Elendar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elendar

REAKTYWACJA jesień 2011 - czekamy na Ciebie!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Forum

Go down 
AutorWiadomość
Ellenai
Władza Miasta
Ellenai


Liczba postów : 88
Registration date : 27/09/2008

Forum Empty
PisanieTemat: Forum   Forum Icon_minitimeWto Paź 14, 2008 2:39 pm

Oto mój edit jednego z postów:

Cytat :
Witam! Czytam i czytam i z podziwu wyjść nie mogę. No cóż rozczarowałyście mnie. W takiej grze nie chodzi o to by pisać mało, bez sensu, aby ponabijać sobie posty. Wasze postacie nie zachwycają mnie, mimo dobrych podań. Bez sensu jest klepać dwu linijkowe wypowiedzi, bardzo mało wnoszące do życia postaci. Warto spojrzeć na to co dzieje się dookoła was, opisać pogodę i czasem zerknąć na to co pisze osoba wyżej.... Tyle ode mnie.

No właśnie, do tego stosowanie się do regulaminu jest wręcz zachwycające. Co jakiś czas dostaje PM z wiadomościami w stylu: "Czy strażnicy przepuszczą mnie przez bramy?"
Może warto się nieco rozejrzeć a nie od razu pisać na skrzynkę i zawracać mi głowę. Ja też mam swoje życie, z którego chce korzystać. Ciągłe przesiadywanie na forum i odpisywanie wam na PM jakoś nadzwyczaj mnie nie obchodzi.

Oto lista ostrzeżeń, których nie widać. Cóż wspaniałe forum nie pozwala na ich widoczne rozdawanie:
Lilia - Jej postać przebywa/ła w 2 lub nawet trzech miejscach na raz. Do tego zauważyłam strasznie podobne podanie do jednej z postaci. Wiedzcie, że cenie nowatorstwo i pomysłowość. Kopiowane teksty to jedynie bezsensownie zmarnowany czas! Użytkowniczka została poinformowana na PW o rozdaniu ostrzeżenia.
Powrót do góry Go down
http://elendar.powerrpg.com
 
Forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elendar :: Ogłoszenia-
Skocz do: