Elendar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elendar

REAKTYWACJA jesień 2011 - czekamy na Ciebie!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yke postac

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Yke




Liczba postów : 2
Age : 29
Registration date : 07/10/2008

Yke postac Empty
PisanieTemat: Yke postac   Yke postac Icon_minitimeSro Paź 08, 2008 10:10 pm

Imię: Yke (czyt. Ike)
Nazwisko: Dioren
Wiek: 28 lat
Płeć: kobieta
Rasa: gnom
Klasa: alchemik
Wygląd: niska, zwykle wesoła, duże oczy
Charakter: dobry
Historia: jak wymyślę to napiszę
Powrót do góry Go down
Illiami




Liczba postów : 7
Skąd : Słupsk
Registration date : 30/09/2008

Yke postac Empty
PisanieTemat: Re: Yke postac   Yke postac Icon_minitimeCzw Paź 09, 2008 4:56 pm

Czy "wesoła" to na pewno wygląd? ^^ Czekamy na historię Smile


Edit_Ellenai: Użytkownicy nie mogą pisać w tematach zakładanych przez innych w tym dziale. Pozostawię jednak tego posta, tak dla przestrogi...
Powrót do góry Go down
http://www.seleion.p2a.pl
Ellenai
Władza Miasta
Ellenai


Liczba postów : 88
Registration date : 27/09/2008

Yke postac Empty
PisanieTemat: Re: Yke postac   Yke postac Icon_minitimePią Paź 10, 2008 4:20 pm

Nie powiem, ze ta właśnie karta dość mnie rozbawiła. Na pewno czytałaś/przeglądałaś "podania" innych i różnica miedzy nimi jest diametralna. Czekam na edytowanie tej karty postaci. Rozwiń charakter, napisz wygląd i historię.
Powrót do góry Go down
http://elendar.powerrpg.com
Yke




Liczba postów : 2
Age : 29
Registration date : 07/10/2008

Yke postac Empty
PisanieTemat: Re: Yke postac   Yke postac Icon_minitimeCzw Paź 23, 2008 9:10 pm

Wygląd:
Mam brązowe, długie, falowane włosy zawsze upięte w kok albo kucyk. Mam wesołe, szarozielone oczy które jakby chłoną świat. Ciągle się wiercą! Ciągle coś nowego zwraca ich uwagę- jak u dziecka. Jestem niska- każdy gnom jest niski (taka rasa). Na szyi zawsze noszę drewniane koraliki które dostałam od swojego zmarłego męża (o tym w historii). Są moim amuletem, szczęśliwym wspomnieniem po nim...
Moje ubrania dość proste i trochę zużyte- nie jestem bogata.
Historia:
Od zawsze pociągała mnie alchemia. Już w latach dziecięcych potrafiłam przemieniać jedne przedmioty w inne. Mieszkałam na wsi- zawsze nad tym ubolewałam. "Tu nie ma możliwości rozwoju a osoba tak zdolna jak ty po prostu się marnuje" powtarzał mi mój ojciec. Kiedy skończyłam piętnaście lat pojechałam do stolicy. Jako młoda osoba która szybko się uczy i przyswaja różne rzeczy, już po miesiącu z wiejskiej dziewuchy byłam mieszanką. Uczyłam się w szkole, zresztą bardzo dobrze. Mając lat 18 poszłam na wyższą uczelnię (jeśli można to tak nazwać) i kształciłam się już bezpośrednio alchemii. Byłam najlepsza z całego roku. Baa! Byłam najlepsza na uczelni! I tam go poznałam. Na uczelni poznałam pewnego chłopaka. Miał na imię Trewor. On również miał ogromny talent. Już od pierwszej naszej rozmowy wiedziałam, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nikt nie rozumiał mnie tak dobrze, nikt nigdy nie mówił ze mną tak szczerze. Po paru miesiącach byliśmy już parą. Myślałam, że przez miłość zawalę naukę. Stało się odwrotnie. Byłam jeszcze zdolniejsza!
Kiedy skoczyliśmy akademię (ja miałam 20 lat) wzięliśmy ślub. Ale było zbyt idealnie. Byliśmy zbyt zdolni i zgrani by ten związek przetrwał. Gdzieś zaraził się chorobą która była nieuleczalna. Byłam bezsilna, nie potrafiłam mu pomóc- zmarł. Moje umiejętności spadły do zerowego poziomu, żadna zamiana, nawet kamyka w kwiatek nie wychodziła!
Minęło już 8 lat od jego śmierci. Moje umiejętności odbiły się od dna i są znów na wysokim poniesie ale nie tak dobrym jak niegdyś. Pozostał mi po nim tylko smutek i te koraliki, które wciąż noszę na szyi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yke postac Empty
PisanieTemat: Re: Yke postac   Yke postac Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yke postac
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elendar :: Karty postaci-
Skocz do: