Elendar
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elendar

REAKTYWACJA jesień 2011 - czekamy na Ciebie!
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwany MG

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ellenai
Władza Miasta
Ellenai


Liczba postów : 88
Registration date : 27/09/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 9:27 am

Witam wszystkich na forum.

Wszystko powoli powstaje, ale trzeba się zastanowić kto zajmie się budowaniem klimaty w krainie Elendar Mistrz gry może mieć oczywiście swoją postać, jednak wszystkie sesje, które prowadzi kieruje dowolną, wymyśloną postacią bądź wcześniej wykreowaną.

Każdy chętny do objęcia tego stanowiska niech zgłasza się poniżej, rozpatrując czy umiejętności, wolny czas i kreatywność nie są mu obce,
Jeśli wiesz o czym mowa napisz poniżej dlaczego właśnie TY powinieneś być wybrany.

BTW: potrzeba 2 MG

Z poważaniem, Ellenai


Ostatnio zmieniony przez Ellenai dnia Czw Paź 02, 2008 3:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://elendar.powerrpg.com
kologlucio




Liczba postów : 2
Registration date : 28/09/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 9:57 pm

jedno pytanie o co chodzi z tymi umiejętnośąciami?
Cytat :
rozpatrując czy umiejętności, wolny czas i kreatywność

Edit_Ellenai: Bądź co bodź umiejętności musisz mieć. Między innymi powinieneś się znać na prowadzeniu sesji i zasób słów nie powinien być mały. To nie takie proste jak się wydaje Wink
Powrót do góry Go down
Vivias Ninque
Obywatel
Vivias Ninque


Liczba postów : 13
Age : 32
Skąd : W-wa
Registration date : 03/10/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeSob Paź 11, 2008 12:18 am

Ellenai napisał:

[...]rozpatrując czy umiejętności, wolny czas i kreatywność nie są mu obce[...]
Oczywiście, że nie są obce. Znamy się dość blisko...

Wracając do tematu: Potrzeba fachowca, to i fachowiec wszelaki zawsze się znajdzie. Proponuje swoją wiedzę i umiejętności nabyte przez lata uczestnictwa aktywnego i pasywnego na różnych forach. Trenując styl i kształtując go na staro-dawny jednocześnie dbałem o spójność wypowiedzi i zawartej w niej treści. Odrzuciłem go z zasady na tym forum, chcąc się przekonać, czy dam radę jeszcze "normalnie" coś napisać... I znowu w późno wieczornych godzinach zaczynam pisać i ponownie zaczynam odchodzić od temat. Wracając ponownie: Ja Vivias, Avir, Leavanon i jak tam jeszcze można mnie znać zgłaszam się na tkacza przeznaczenia innych osób.
-Bardzo poważną wadą jest niestety brak czasu. W ciągu dnia powszedniego będę mógł poświęcić nie więcej niż godzinę, do półtorej. W ciągu weekendów zawsze staram się nadrabiać. No cóż jeśli nie poszukujesz, o pani pomocnika na pół/ćwierć etatu, to niestety nie polecam siebie...
Powrót do góry Go down
Ellenai
Władza Miasta
Ellenai


Liczba postów : 88
Registration date : 27/09/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeSob Paź 11, 2008 9:18 am

Umówmy się tak - zdecyduje czy dać Ci to stanowisko po wyczynach na Placu Treningowym Wink Wiem, że mnie nie zawiedziesz
Powrót do góry Go down
http://elendar.powerrpg.com
Vivias Ninque
Obywatel
Vivias Ninque


Liczba postów : 13
Age : 32
Skąd : W-wa
Registration date : 03/10/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeSob Paź 11, 2008 9:25 am

Ja także mam takową nadzieje Smile
Powrót do góry Go down
Lilia




Liczba postów : 10
Age : 46
Registration date : 12/10/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeNie Paź 12, 2008 2:53 pm

Witam! Jestem nowo zarejestrowana na tym forum, ale udzielałam się już na wielu i mam pewne doświadczenie. Myślę, że dałabym sobie radę jako MG. Nigdy jeszcze co prawda nim nie byłam, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.
Nie mam za wiele wolnego czasu ale mam wrażenie, że mi go wystarczy, aby prowdzić życie innych. Zgłaszam się więc. Wink
Powrót do góry Go down
Illiami




Liczba postów : 7
Skąd : Słupsk
Registration date : 30/09/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimePon Paź 13, 2008 8:39 pm

Btw, ja niestety rezygnuję. Ten typ forum to nie dla mnie (do moderowania, bo prowadzenie jedynie zwykłą postać mogłoby być ciekawe). Mimo to dziękuję bardzo za propozycję i życzę szczęścia innym kandydatom Smile
Powrót do góry Go down
http://www.seleion.p2a.pl
Ellenai
Władza Miasta
Ellenai


Liczba postów : 88
Registration date : 27/09/2008

Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitimeWto Paź 14, 2008 2:58 pm

Lilia napisał:
Witam! Jestem nowo zarejestrowana na tym forum, ale udzielałam się już na wielu i mam pewne doświadczenie. Myślę, że dałabym sobie radę jako MG. Nigdy jeszcze co prawda nim nie byłam, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.
Nie mam za wiele wolnego czasu ale mam wrażenie, że mi go wystarczy, aby prowadzić życie innych. Zgłaszam się więc. Wink

Ja tam bym się bała powierzyć moje życie w Twoje ręce. No cóż. Umówmy się raz na zawsze. Nie zaskakują mnie Twoje posty. Nie stosujesz się również do regulaminu, a taka osoba nie może zostać MG.
Helleluyah
Powrót do góry Go down
http://elendar.powerrpg.com
Sponsored content





Poszukiwany MG Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany MG   Poszukiwany MG Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elendar :: Ogłoszenia-
Skocz do: